Grupa Allegro z wizytą w Szkole Policji w Pile

Data publikacji 22.12.2015

W dniu 22 grudnia, w związku z piątą, ostatnią w tym roku edycją kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej, podobnie ...

Grupa Allegro z wizytą w Szkole Policji w Pile W dniu 22 grudnia, w związku z piątą, ostatnią w tym roku edycją kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej, podobnie jak we wcześniejszych edycjach szkolenia, Szkoła Policji w Pile gościła przedstawiciela Grupy Allegro Sp. z o.o. - Wojciecha Kiszka – specjalistę Zespołu ds. Współpracy z Organami Ścigania.
Nasz Gość przedstawił politykę bezpieczeństwa Grupy Allegro, zasady współpracy z Policją, metody oszustw popełnianych na szkodę Allegro na konkretnych przykładach (case study), jak również zagadnienie dotyczące kradzieży tożsamości, ze zwróceniem szczególnej uwagi na metody phishingowe. Ponadto, tematem wykładu był system komunikowania się Policji drogą elektroniczną z Działem Bezpieczeństwa Grupy Allegro.
W prelekcji, oprócz słuchaczy kursu PG, wzięli również udział słuchacze kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności operacyjno - rozpoznawcze.
Wykład, wzbogacony o prezentację multimedialną, spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy.

autor: Hanna Bigielmajer

(22.12.15)

Powrót na górę strony