Szkolenie dla słuchaczy kursu specjalistycznego PG

Data publikacji 21.12.2015

Grzegorz Surowców – specjalista ds. antypirackich z FOTA BIURO PRAWNE przeprowadził kolejne szkolenie dla słuchaczy Szkoły, tym razem kursu specjalistycznego ...

Szkolenie dla słuchaczy kursu specjalistycznego PG Grzegorz Surowców – specjalista ds. antypirackich z FOTA BIURO PRAWNE przeprowadził kolejne szkolenie dla słuchaczy Szkoły, tym razem kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej. Głównymi tematami szkolenia były: techniczne aspekty dot. obchodzenia skutecznych technicznych zabezpieczeń w konsolach do gier firmy SONY Playstation, a także rozpoznawanie znaków towarowych oraz podrobionych akcesoriów firmy SONY Playstation.

autor: Krzysztof Opaliński

(21.12.15)

Powrót na górę strony