Mistrzostwa Szkół Policyjnych w Piłce Nożnej

Data publikacji 21.09.2015

Reprezentacje czterech szkół: Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Szkoły Policji w Katowicach oraz Szkoły Policji w Pile ...

Mistrzostwa Szkół Policyjnych w Piłce Nożnej Reprezentacje czterech szkół: Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Szkoły Policji w Katowicach oraz Szkoły Policji w Pile rozpoczęły dziś rywalizację w Mistrzostwach Szkół Policyjnych w Piłce Nożnej. To sportowe wydarzenie, rozgrywane na boisku nowoczesnego kompleksu sportowego kompleksu sportowego potrwa do soboty, ale już dziś publikujemy zdjęcia z pierwszych meczów. Na szczegółowe podsumowanie mistrzostw zapraszamy wkrótce.

autor: Waldemar Hałuja

(18.09.15)

Powrót na górę strony