Podziel się historią

Data publikacji 18.09.2015

W związku z podjęciem prac związanych z reedycją wydanego w 2014 roku albumu poświęconego jubileuszowi 60-lecia powołania Szkoły Policji w Pile, zwracamy się ...

Podziel się historią W związku z podjęciem prac związanych z reedycją wydanego w 2014 roku albumu poświęconego jubileuszowi 60-lecia powołania Szkoły Policji w Pile, zwracamy się z apelem do absolwentów, pracowników i wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się posiadanymi zbiorami zdjęć, których motywem przewodnim jest Szkoła i wszystko to, co z nią związane. Materiały prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@sppila.policja.gov.pl. Przesłanie wspomnianych materiałów wiąże się jednocześnie z wyrażeniem zgody na ich bezpłatną publikację.

autor: Waldemar Hałuja

(18.09.15)

Powrót na górę strony