Wizyta w Hiszpanii

Data publikacji 17.09.2015

W ramach Europejskiego Programu Wymiany Policyjnej 2015, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej kom. Adriana Niemczuk-Gorgoń przebywa z wizytą w Hiszpanii.

Wizyta w Hiszpanii W ramach Europejskiego Programu Wymiany Policyjnej 2015, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej kom. Adriana Niemczuk-Gorgoń przebywa z wizytą w Hiszpanii. Celem wymiany jest poznanie hiszpańskiej policji od strony wewnątrzorganizacyjnej.
Wizyta w Hiszpanii Przez kilka dni poznawać będzie strukturę formacji, jej wyposażenie oraz zakres realizowanych zadań. Już pierwszego dnia duże wrażenie zrobiła wizyta w głównej szkole policyjnej Academia Policia Nacional – Avila, w której umiejętności zdobywają policjanci wszystkich specjalności.
Już wkrótce w ramach rewizyty gościć będziemy w naszej szkole oficera policji hiszpańskiej Jesusa Marię Garcinunio Gonzaleza, który będzie zdobywał wiedzę o polskiej Policji.

autor: Leszek Koźmiński

(17.09.15)

Powrót na górę strony