Rozpoczęcie kursu PG

Data publikacji 15.09.2015

Rozpoczęliśmy kolejną już w tym roku - trzecią edycję kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej, w którym udział bierze 22 słuchaczy ...

Rozpoczęcie kursu PG Rozpoczęliśmy kolejną już w tym roku - trzecią edycję kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej, w którym udział bierze 22 słuchaczy, pochodzących z policyjnych garnizonów z terenu całego kraju.
Słuchacze w ciągu 23 dni szkoleniowych będą poszerzali swoją wiedzę z zakresu przestępczości gospodarczej. Proces dydaktyczny, poza realizacją zajęć prowadzonych przez wykładowców Szkoły, wzbogacony zostanie zajęciami prowadzonymi przez praktyków: przedstawiciela GIIF, Grupy Allegro, Alior Bank, Credit Agricole, Związku Banków Polskich, Wydziału dw. z PG Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i przedstawiciela kancelarii prawnej „Grzelka i Wspólnicy” z siedzibą w Warszawie, specjalizującej się w ochronie własności przemysłowej.
W szkoleniu tym mogą uczestniczyć policjanci, którzy spełniają łącznie następujące warunki: ukończyli kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania czynności dochodzeniowo-śledczych lub operacyjno-rozpoznawczych oraz realizują zadania z zakresu zwalczania przestępczości gospodarczej.
W bieżącym roku zaplanowano realizację jeszcze dwóch takich kursów.

autor: Hanna Bigielmajer

(15.09.15)

Powrót na górę strony