Avans Blues na dożynkach - 2015 - Szkoła Policji w Pile

Avans Blues na dożynkach

Data publikacji 11.09.2015

Ustronie Morskie było kolejnym przystankiem dla rozpędzonego zespołu Avans Blues. Tym razem ponadgodzinny występ stanowił suport popularnego ...

Avans Blues na dożynkach Ustronie Morskie było kolejnym przystankiem dla rozpędzonego zespołu Avans Blues. Tym razem ponadgodzinny występ stanowił suport popularnego zespołu Video – zdobywcy tegorocznej nagrody Eska Music Awards. Licznie zgromadzona publiczność rozgrzała się niemal do czerwoności słuchając standardów muzyki bluesowej i rockowej w wykonaniu muzyków z naszej Szkoły. Roztańczeni uczestnicy imprezy mogli przygotować się do występu gwiazdy – zespołu Video. Jak zwykle nie obyło się bez gratulacji i słów podziękowania. Godzina występu minęła w okamgnieniu. Zapraszamy na fanpage zespołu.

Avans Blues na dożynkach Avans Blues na dożynkach Avans Blues na dożynkach Avans Blues na dożynkach

autor: Jacek Słoński

(11.09.15)