Wrześniowe pożegnanie samorządu - 2015 - Szkoła Policji w Pile

Wrześniowe pożegnanie samorządu

Data publikacji 07.09.2015

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii za postawę ...

Wrześniowe pożegnanie samorządu W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas pobytu. Komendant za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej wyróżnił listem gratulacyjnym oraz upominkiem asp. Krzysztofa Puchalskiego.
Podczas spotkania dotychczasowy przewodniczący przekazał symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 4 września sierż. Izabela Pałubicka. Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na egzaminie.

Wrześniowe pożegnanie samorządu Wrześniowe pożegnanie samorządu Wrześniowe pożegnanie samorządu Wrześniowe pożegnanie samorządu

autor: Wojciech Thiel

(03.09.15)