Policyjny bieg na podium - 2015 - Szkoła Policji w Pile

Policyjny bieg na podium

Data publikacji 31.08.2015

29 sierpnia na starcie VI Biegu z Policją stanęło ponad 400 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy na 10-kilometrowej trasie. W trakcie zawodów ...

Policyjny bieg na podium 29 sierpnia na starcie VI Biegu z Policją stanęło ponad 400 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy na 10-kilometrowej trasie. W trakcie zawodów, które odbyły się w miejscowości Góra (woj. dolnośląskie), rozegrane zostały również VI Mistrzostwa Polski Policjantów, gdzie 144 policjantów stanęło do walki o czołowe miejsca. Impreza miała charakter otwarty. Zawody te były objęte patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.
Szkołę Policji w Pile reprezentowała mł. asp. Monika Tuczyńska z Zakładu Służby Kryminalnej, która zdobyła drugie miejsce w kategorii k-30 oraz trzecie miejsce w kategorii IPA. Nasza wykładowczyni podkreślała, że w tym roku bieg był szczególnie trudny ze względu na wysoką temperaturę. W samych mistrzostwach wzięła udział już czwarty raz, ale po raz pierwszy reprezentowała Szkołę Policji w Pile.

Policyjny bieg na podium Policyjny bieg na podium

autor: Marzena Brzozowska

(31.08.15)