Lektura na wakacje - 2015 - Szkoła Policji w Pile

Lektura na wakacje

Data publikacji 08.07.2015

Miło nam poinformować o nowej pozycji wydawniczej w postaci kolejnego numeru Kwartalnika Prawno - Kryminalistycznego. Tradycyjnie już, zamieszczone ...

Lektura na wakacje Miło nam poinformować o nowej pozycji wydawniczej w postaci kolejnego numeru Kwartalnika Prawno - Kryminalistycznego. Tradycyjnie już, zamieszczone w nim artykuły kierujemy przede wszystkim do policjantów służby kryminalnej i śledczej, ale nie tylko. Ich autorzy, w ciekawy i przejrzysty sposób przybliżyli tym razem kwestie związane m.in. z nowościami w szkolnictwie policyjnym, zmianami w przepisach regulujących zasady procesowe oraz cele postępowania przygotowawczego, identyfikacją osób metodami biometrycznymi wykorzystywanymi w pracy Policji.
W Biblioteczce policjanta służby kryminalnej opublikowane zostały kolejne recenzje pozycji wydawniczych, po które warto sięgnąć, natomiast w rubryce poświęconej zwalczaniu przestępczości gospodarczej, można tym razem poczytać o kryptowalucie i kradzieżach w świecie wirtualnym.
Zachęcamy Państwa do lektury elektronicznego wydania Kwartalnika (wersja tradycyjna dostępna jest w szkolnej bibliotece) oraz wydań poprzednich numerów, które są dostępne w zakładce Kwartalnik. Zapraszamy również do publikowania własnych artykułów na łamach naszego czasopisma (kontakt e-mail: sekretariat@sppila.policja.gov.pl).

autor: Waldemar Hałuja

(08.07.15)