Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie - 2015 - Szkoła Policji w Pile

Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie

Data publikacji 08.07.2015

Serdecznie zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy, pracowników Policji polskiej i zagranicznej do udziału w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji ...

Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie Serdecznie zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy, pracowników Policji polskiej i zagranicznej do udziału w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie rozgrywanym w ramach 25. Międzynarodowego Półmaratonu Philips´a.

Przedsięwzięcie zostało wpisane do Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2015 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji. Zawody odbędą się w niedzielę 6 września br., a w ich ramach prowadzona będzie dla przedstawicieli Policji klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa.
Pod względem logistycznym bieg przedstawicieli Policji organizowany jest przez Szkołę Policji w Pile, w części dotyczącej startu ekip zagranicznych we współpracy z Polską Federacją Sportu „Gwardia”. Szkoła zapewni zakwaterowanie uczestnikom w swoich obiektach od dnia poprzedzającego zawody, to jest 5 września (sobota) od godziny 16.00. Dodatkowo udostępni swoje obiekty sportowe, na których zawodnicy w komfortowych warunkach będą mogli przygotować się do biegu. Dla biorących udział w biegu policjantów – zawodników zagranicznych planowana jest kolacja w dniu przyjazdu oraz śniadanie w dniu zawodów, a także obiad przygotowany w ramach „pasta party” po ukończeniu biegu na mecie. Dodatkowo przygotujemy, w zależności od potrzeb, transport z Poznania i Bydgoszczy (dokładne informacje przedstawione zostaną w późniejszym terminie).

Rejestracja zawodników odbywa się na stronie internetowej głównego organizatora, którym jest Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile: www.halfmarathon.pl. Wszystkich zawodników obowiązuje opłata startowa (w uzgodnieniu z głównym organizatorem imprezy opłata startowa dla policjantów do czasu zakończenia rejestracji wynosi 50 zł) i regulamin 25. Międzynarodowego Półmaratonu Philips´a.

Na zwycięzców Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie w klasyfikacji indywidualnej (trzy miejsca na podium) czekają okolicznościowe puchary i nagrody rzeczowe. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja danej jednostki musi liczyć trzech zawodników. Wymagana jest jednobrzmiąca nazwa zespołu i zgłoszenie do klasyfikacji (zmianę w nazwie można wprowadzić tylko przed startem do półmaratonu). W przypadku liczniejszego udziału, kolejni zawodnicy zespołu są klasyfikowani indywidualnie. Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary i upominki.

Przyjmowanie zgłoszeń na zakwaterowanie dla policjantów i pracowników Policji (zarówno indywidualnych, jak i drużynowych) odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie deklaracji i przesłanie jej na e-mail halfmarathon@sppila.policja.gov.pl. Informacji w sprawie Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie udzielają: kierownik Zakładu Prewencji i Interwencji Policyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak tel. 67 352 21 40, tel. kom. 695 820 174 oraz młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej podkom. Sebastian Wegner tel. 67 352 21 39, tel. kom. 607 876 120.

autor: Anna Fons

(08.07.15)

Regulamin organizatora głównego
Regulamin Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie
Zapisy