AVANS BLUES na MotoParty - 2015 - Szkoła Policji w Pile

AVANS BLUES na MotoParty

Data publikacji 07.07.2015

Szkolny zespół muzyczny AVANS BLUES wziął udział w kolejnym przedsięwzięciu. Tym razem policjanci zagrali w sobotę na „MotoParty nad Piławą” ...

AVANS BLUES na MotoParty Szkolny zespół muzyczny AVANS BLUES wziął udział w kolejnym przedsięwzięciu. Tym razem policjanci zagrali w sobotę na „MotoParty nad Piławą”, który odbył się w Głowaczewie koło Wałcza. Zespół wystąpił w składzie: podinsp. Jacek Słoński (perkusja), podinsp. Tomasz Ratajczak (gitara solowa), nadkom. Paweł Holeksa (gitara basowa, śpiew) – wszyscy trzej wymienieni są wykładowcami Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły i st. sierż. Krystian Wiśniewski - słuchacz kursu specjalistycznego i członek zespołu w 2009 roku - gitara prowadząca.
Zespół wykonał popularne przeboje polskiej i zagranicznej muzyki bluesowej i rockowej, m.in. „Zielony Piotruś”, „Moby Dick”, „Sharp Dressed Man”, „Sweet Home Chicago” czy „Wehikuł czasu”. Występ policjantów spotkał się z ciepłym przyjęciem uczestników jednego z najbardziej znanych zlotów motocyklowych w regionie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na jeszcze jeden koncert zespołu AVANS BLUES, który odbędzie się 8 lipca (środa) o godz. 19.00 w Klubie Muzycznym ROCKOPOLIS (ul. Pocztowa 1). Muzykom towarzyszyć będzie wokalistka i absolwentka klasy „policyjnej” – Alicja Gawlak.

AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty
AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty

autor: Anna Fons

(07.07.15)