Avans BLUES w Rockopolis

Data publikacji 02.06.2015

Ostatnio czas był bardzo kreatywny dla członków szkolnego zespołu muzycznego AWANS, który nie tylko zmienił nazwę na Avans BLUES, ale także zagrał ogólnodostępny ...

Avans BLUES w Rockopolis Ostatnio czas był bardzo kreatywny dla członków szkolnego zespołu muzycznego AWANS, który nie tylko zmienił nazwę na Avans BLUES, ale także zagrał ogólnodostępny dla wszystkich miłośników muzyki koncert. Przedsięwzięcie odbyło się w Klubie Muzycznym „Rockopolis” w Pile. Na scenie zagrali: podinsp. Jacek Słoński - instrumenty perkusyjne, podinsp. Tomasz Ratajczak - gitara solowa, nadkom. Paweł Holeksa - gitara basowa, śpiew, sierż. Michał Bobiński (słuchacz kursu specjalistycznego z kompanii I, który… grał w „Awansie” w 2011 roku, będąc na kursie podstawowym) – gitara, instrumenty klawiszowe oraz Magdalena Koźbiał – śpiew.
Na koncercie bawiło się ponad 150 osób, zespół brawurowo wykonał dobrze znane przeboje z klasyki polskiego i zagranicznego rocka (m.in. „Zielony Piotruś”, „Moby Dick”, „Sharp Dressed Man”, „Smooth Operator”, „Nie będę Julią”, „Pasażer”, „Jak malowany ptak”, „Diabeł i raj”, czy doskonale znane „Wehikuł czasu” i „Whisky”), a ich występ został entuzjastycznie przyjęty przez roztańczoną publiczność. Muzycy nagrodzeni zostali gorącymi brawami oraz aż sześcioma prośbami o bis.

Avans BLUES w Rockopolis Avans BLUES w Rockopolis Avans BLUES w Rockopolis Avans BLUES w Rockopolis
Avans BLUES w Rockopolis Avans BLUES w Rockopolis Avans BLUES w Rockopolis Avans BLUES w Rockopolis

autor: Anna Fons

(02.06.15)

Powrót na górę strony