Jubileusz i wyróżnienia

Data publikacji 26.05.2015

20 lat, które upłynęło kom. Wioletcie Matuszczak - Osowskiej w służbie w Policji to kolejny przystanek na jej bogatej drodze zawodowej podjętej 16 maja 1995 roku.

Jubileusz i wyróżnienia 20 lat, które upłynęło kom. Wioletcie Matuszczak - Osowskiej w służbie w Policji to kolejny przystanek na jej bogatej drodze zawodowej podjętej 16 maja 1995 roku. Z tego powodu w szkolnej galerii sztuki „Akwarium”, w scenerii prac konkursowych najmłodszych miłośników Policji, odbyła się uroczystość, podczas której z rąk Komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego jubilatka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz wysłuchała słów podziękowań za długie lata służby, a także życzenia zdrowia i wielu sił w realizacji swych dążeń oraz życiowych i zawodowych planów.
Szczególne miejsce we wspomnianej uroczystości zajęli również funkcjonariusze Zakładu Służby Kryminalnej, ponieważ na ręce Komendanta Szkoły wpłynęły listy gratulacyjne podpisane przez Komendanta Głównego Policji, w których funkcjonariusze wymienionego Zakładu: mł. insp. Marzena Brzozowska, podinsp. Anna Rudnicka, podinsp. Jolanta Curyło, podinsp. Krzysztof Sawicki, podinsp. Krzysztof Wróblewski, nadkom. Aneta Wróblewska, nadkom. Zbigniew Małecki, asp. Małgorzata Hauchszulz oraz asp. Dawid Zakowicz zostali wyróżnieni podziękowaniami za rzetelne i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Przede wszystkim Komendant Główny Policji wskazał, iż na szczególne uznanie zasługuje profesjonalizm oraz precyzyjność ww. funkcjonariuszy przy redagowaniu stworzonego podręcznika, opracowanego na potrzeby organizowanych w poszczególnych garnizonach Policji i biurach Komendy Głównej Policji warsztatów szkoleniowych z zakresu zmian w procedurze karnej, dając jednocześnie wyraz wiedzy funkcjonariuszy oraz ich ogromnemu zaangażowaniu.
Pisząc o dzisiejszej uroczystości nie można nie ulec wrażeniu, że przedstawione osiągnięcia są czymś szczególnym, czymś, co oprócz posiadanego przez przedstawionych policjantów talentu nie zaistniałoby bez ciężkiej i wytrwałej pracy, czymś, co powoduje, że na usta samo ciśnie się słowo gratulacje!

Jubileusz i wyróżnienia Jubileusz i wyróżnienia Jubileusz i wyróżnienia Jubileusz i wyróżnienia
Jubileusz i wyróżnienia Jubileusz i wyróżnienia Jubileusz i wyróżnienia Jubileusz i wyróżnienia

autor: Mariusz Miernowski

(25.05.15)

Powrót na górę strony