II Turniej Służb Mundurowych

Data publikacji 21.05.2015

W minioną sobotę w Szkole Policji w Pile odbył się II Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Drużyn 6-osobowych, ujęty w Harmonogramie wydarzeń sportowo ...

II Turniej Służb Mundurowych W minioną sobotę w Szkole Policji w Pile odbył się II Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Drużyn 6-osobowych, ujęty w Harmonogramie wydarzeń sportowo - rekreacyjnych na rok 2015, objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów, które reprezentowały: Komendę Powiatowa Policji w Czarnkowie, Komendę Powiatową Policji w Pile, Komendę Powiatowa Policji w Wałczu, Komendę Powiatową Policji w Złotowie oraz gospodarza turnieju - Szkołę Policji w Pile. Nasza drużynę wystąpiła w składzie: podinsp. Jacek Słoński, kom. Piotr Sochacki, podkom. Wojciech Kur, asp. sztab. Ryszard Rudnicki, mł. asp. Tomasz Andrzejewski, mł. asp. Łukasz Wiśniewski, mł. asp. Przemysław Zublewicz, sierż. sztab. Sebastian Polak, sierż. Michał Rosiak, post. Filip Rydzkowski. Drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym, czas gry 2x10 minut ze zmianą stron. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie z Pilskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej: Gustaw Kwaśniewski i Rafał Płotka.
Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Pile zdobywając Puchar Komendanta Głównego Policji. Drugie miejsce zajęła Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie otrzymując Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile. Trzecie miejsce i Puchar Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych wywalczyła Komenda Powiatowa Policji w Wałczu. Na dwóch pozostałych miejscach uplasowały się kolejno: Szkoła Policji w Pile oraz Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. Przyznane zostały również nagrody indywidualne. Tytuł króla strzelców, z pięcioma trafieniami, wywalczył post. Krzysztof Mrozek, reprezentant KPP w Pile, najlepszym zawodnikiem został sierż. Michał Rosiak ze Szkoły Policji w Pile, najlepszym bramkarzem okazał się post. Bartosz Pastuszka z KPP w Wałczu.
Puchary oraz nagrody indywidualne zostały wręczone przez Zastępcę Komendanta Szkoły mł. insp. Romana Gryczkę oraz w zastępstwie kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych - podinsp. Andrzeja Harendę.

II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych
II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych II Turniej Służb Mundurowych

autor: Przemysław Zublewicz

(21.05.15)

Powrót na górę strony