Awans na Wyspie - 2015 - Szkoła Policji w Pile

Awans na Wyspie

Data publikacji 23.04.2015

Szkolny zespół muzyczny AWANS wystąpił podczas III Krajowej Wystawy Miasto – Ogród, która odbyła się na pilskiej Wyspie w ubiegły weekend.

Awans na Wyspie Szkolny zespół muzyczny AWANS wystąpił podczas III Krajowej Wystawy Miasto – Ogród, która odbyła się na pilskiej Wyspie w ubiegły weekend. AWANS wystąpił w składzie: podinsp. Jacek Słoński (perkusja), podinsp. Tomasz Ratajczak (gitara solowa), nadkom. Paweł Holeksa (gitara basowa, śpiew) oraz p. Przemysław Wojnarowski (gitara elektryczna, śpiew). Zespół wykonał wiązankę popularnych rockowych melodii (zarówno wokalnych, jak i instrumentalnych) z repertuaru m.in. ZZ Top, Led Zeppelin, T. LOVE, Dżem, Blues Brothers. Występ spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności, a także, ze względu na wysoki poziom wykonania, propozycją występu zespołu w jednym z programów telewizyjnych z kategorii talent - show.

autor: Anna Fons

(23.04.15)