O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile - 2015 - Szkoła Policji w Pile

O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile

Data publikacji 13.04.2015

W sobotę 11 kwietnia w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się VII Turniej w Halową Piłkę Nożną o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile W sobotę 11 kwietnia w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się VII Turniej w Halową Piłkę Nożną o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. W zawodach rywalizowało dziewięć zespołów podzielonych na dwie grupy rozgrywkowe, reprezentujących kolejno: Komendę Powiatową Policji w Pile, Komisariat Policji w Wyrzysku, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile, Komendę Powiatową Policji w Złotowie, Komendę Powiatową w Wałczu, Straż Miejską w Pile, nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Pile, kuratorów sądowych i Szkołę Policji w Pile. Nasza reprezentacja wystąpiła w następującym składzie: sierż. szt. Romuald Cieciura, sierż. szt. Sebastian Polak, mł. asp. Łukasz Wiśniewski, podkom. Wojciech Kur, post. Jacek Zwoliński - słuchacz kompanii 4, sierż. szt. Marcin Wujek - słuchacz kompanii 3, podinsp. Jacek Słoński, mł. asp. Jarosław Pinkowski oraz mł. asp. Przemysław Zublewicz.
Do fazy finałowej nasza reprezentacja awansowała z pierwszego miejsca. W półfinale, po dramatycznym meczu pokonaliśmy w rzutach karnych reprezentację Komendy Powiatowej Policji w Pile. W finale zmierzyliśmy się z reprezentacją Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, gdzie ulegliśmy 2:0. Za zdobycie II miejsca w zawodach otrzymaliśmy z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Beaty Różniak - Krzeszewskiej okazały puchar oraz nagrody rzeczowe. Ponadto, nasz zawodnik mł. wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej: sierż. szt. Romuald Cieciura uznany został przez organizatorów najlepszym bramkarzem turnieju.

O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile
O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile
O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile

autor: Przemysław Zublewicz

(13.04.15)