Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego - 2015 - Szkoła Policji w Pile

Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego

Data publikacji 03.04.2015

Kom. Mateusz Pałys oraz podkom. Radosław Spychalski - dwaj młodsi wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych pilskiej Szkoły Policji reprezentowali naszą jednostkę ...

Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Kom. Mateusz Pałys oraz podkom. Radosław Spychalski - dwaj młodsi wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych pilskiej Szkoły Policji reprezentowali naszą jednostkę podczas Półmaratonu Ślężańskiego, który miał miejsce w Sobótce (Dolny Śląsk).
W biegu uczestniczył także słuchacz kursu podstawowego post. Grzegorz Nowak z kompanii IV Szkoły. Wszyscy trzej przebiegli dystans ponad 21 km z dobrymi czasami. Kom. Pałys zajął wysokie (66) miejsce zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i rozgrywanych podczas Półamartonu Mistrzostwach Policji (8) oraz w swojej kategorii wiekowej (2) uzyskując 01:23:35. Bardzo dobre lokaty wywalczyli także podkom. Spychalski (01:42:33) oraz post. Nowak (01:48:57).
Serdecznie gratulujemy.

Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego
Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego
Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego

autor: Anna Fons

(03.04.15)