Eliminacje do Turnieju

Data publikacji 27.02.2015

Z dniem 16 stycznia br. zakończony został etap przyjmowania zgłoszeń do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Z uwagi na to, że do Szkoły ...

Eliminacje do Turnieju Z dniem 16 stycznia br. zakończony został etap przyjmowania zgłoszeń do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Z uwagi na to, że do Szkoły Policji w Pile napłynęło 67 zgłoszeń, a według postanowień Regulaminu w Turnieju może wziąć udział maksymalnie 25 szkół, ich reprezentacje zostaną wyłonione w drodze eliminacji, w oparciu o test wiedzy.
Eliminacje zostaną przeprowadzone jednocześnie w trzech jednostkach organizacyjnych Policji, tj. w: Szkole Policji w Pile, Szkole Policji w Katowicach oraz Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w dniu 4 marca (środa) br. o godzinie 13.00.
Przyporządkowanie do poszczególnych jednostek zostało dokonane na podstawie odległości szkoły od miejsca przeprowadzenia eliminacji.
W związku z możliwościami organizacyjnymi jednostek Policji, reprezentacje biorące udział w eliminacjach, proszone są o przybycie nie wcześniej niż o godz. 12.00. Na eliminacje należy zabrać dowód tożsamości (legitymacja szkolna – uczniowie, dowód osobisty lub prawo jazdy – pozostali).
Informacji w przedmiotowej sprawie udzielają: kierownik Sekcji Prezydialnej – podinsp. Dorota Witkowska (tel. 67 352 21 60, tel. kom. 695 820 161) oraz podinsp. Wojciech Thiel (tel. 67 352 24 23, tel. kom. 605 597 988).

Zasady eliminacji

Wykaz szkół biorących udział w eliminacjach

autor: Anna Fons

(26.02.15)

Powrót na górę strony