W karnawałowym nastroju

Data publikacji 09.02.2015

Z inicjatywy samorządu szkolnego słuchaczy wraz z jego przewodniczącą asp. Martą Michalak oraz podinsp. Wojciechem Thielem, słuchacze ...

W karnawałowym nastroju Z inicjatywy samorządu szkolnego słuchaczy wraz z jego przewodniczącą asp. Martą Michalak oraz podinsp. Wojciechem Thielem, słuchacze odwiedzili po raz pierwszy w tym roku zaprzyjaźnione Warsztaty Terapii Zajęciowej w Leżenicy. Przywieźli oni dla podopiecznych upominki, w tym maskotki oraz sprzęt sportowy, który będzie wykorzystywany podczas rehabilitacji i ćwiczeń ruchowych. Jak zawsze, policjanci spotkali się z miłym przyjęciem i od razu zostali wciągnięci w wir zabawy. Tego dnia bowiem odbywał się bal karnawałowy. Podopieczni Warsztatów przebrani w wielobarwne stroje bawili się wspólnie z policjantami, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. W przerwie funkcjonariusze zostali zaproszeni na poczęstunek oraz zwiedzili budynek placówki, zapoznali się z poszczególnymi pracowniami, a także specyfiką funkcjonowania tego typu placówki. Później miały miejsce konkursowe prezentacje karnawałowych strojów, a policjanci zasiadający w jury wybrali trzy najciekawsze przebrania. Po konkursie, w którym wszyscy jego uczestnicy otrzymali maskotki, kontynuowano zabawę, która przyniosła tak wiele radości i na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju
W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju
W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju
W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju
W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju
W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju
W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju W karnawałowym nastroju

autor: Anna Fons

(09.02.15)

Powrót na górę strony