Z jesienną wizytą

Data publikacji 17.10.2014

Szkołę odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały szkolną strzelnicę, gdzie dowiedziały się o jednostkach ...

Z jesienną wizytą Szkołę odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały szkolną strzelnicę, gdzie dowiedziały się o jednostkach broni używanych przez polską Policję. Poznały także historię ponad 80-letniego budynku, w którym od 60 lat mieści się Szkoła. Goście z zainteresowaniem zwiedzili też sale oględzinowe, w których poznali ślady, jakie można ujawnić na miejscu zdarzenia oraz wykonali pamiątkową daktyloskopię. Dużą przyjemność sprawiła uczniom możliwość obejrzenia radiowozu oraz przymierzenia elementów policyjnego umundurowania.

Z jesienną wizytą Z jesienną wizytą Z jesienną wizytą Z jesienną wizytą
Z jesienną wizytą Z jesienną wizytą Z jesienną wizytą Z jesienną wizytą

autor: Anna Fons

(17.10.14)

Powrót na górę strony