Październikowe pożegnanie

Data publikacji 06.10.2014

W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z komendantem Szkoły insp. Jerzym Powieckim. Była to doskonała okazja do podziękowania za dwa miesiące ...

Październikowe pożegnanie W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z komendantem Szkoły insp. Jerzym Powieckim. Była to doskonała okazja do podziękowania za dwa miesiące pracy samorządu. Po podsumowaniu jego dokonań, insp. Jerzy Powiecki wręczył członkom samorządu upominki. Za duży wkład pracy w działalność wolontaryjną, wyróżnienia i upominki otrzymali: post. Agnieszka Moczydłowska, post. Karolina Piórkowska-Kardacz, post. Paulina Roman, post. Grzegorz Lenart, post. Maciej Troska. Komendant Szkoły wręczył również upominki słuchaczom, którzy zaangażowali się w pomoc związaną z organizacją obchodów 60-lecia powołania pilskiej Szkoły Policji.
Podczas spotkania post. Grzegorz Lenart przekazał symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 9 października starszy sierż. Maciej Wójcik z kompanii III kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności operacyjno - rozpoznawcze. Ten symboliczny gest był jednocześnie zmianą warty po wielu latach kierowania samorządem przez słuchaczy kursów podstawowych zawodowych.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich wkrótce egzaminie.

Październikowe pożegnanie Październikowe pożegnanie Październikowe pożegnanie Październikowe pożegnanie

autor: Wojciech Thiel

(06.10.14)

Powrót na górę strony