Na sportowo - 2013 - Szkoła Policji w Pile

Na sportowo

Data publikacji 15.11.2013

Zbliżający się koniec szkolenia słuchaczy jednej z kompanii był okazją do zorganizowania turnieju halowej piłki nożnej. Do rywalizacji stanęły 10-osobowe ...

Na sportowo Zbliżający się koniec szkolenia słuchaczy jednej z kompanii był okazją do zorganizowania turnieju halowej piłki nożnej. Do rywalizacji stanęły 10-osobowe zespoły reprezentujące słuchaczy wszystkich kursów podstawowych. Podczas gry na boisku przebywało 4 zawodników i jedna zawodniczka. Zawody rozgrywane były najpierw w dwóch grupach, a następnie cztery najlepsze zespoły rozegrały mecze o wejście do finału. Udało się to drużynom kompanii 3 i kompanii 4. W finale, po zaciętej i emocjonującej walce, przy głośnym dopingu kibiców zwyciężyła drużyna reprezentująca słuchaczy kompani 4 (kurs SZP VI/13). W meczu o 3. miejsce lepsza okazała się drużyna kompanii 1, zwyciężając kompanię 2. Piąte miejsce zajęli słuchacze z kompanii 6. Trzy najlepsze zespoły otrzymały upominki ufundowane przez komendanta Szkoły. Upominki otrzymali także najlepsi gracze: najlepszy zawodnik – post. Krzysztof Stojanowski, najlepsza zawodniczka – post. Aleksandra Jackiewicz, najlepszy bramkarz – post. Adrian Dubiel.
Turniej został zorganizowany przez Zakład Interwencji Policyjnych wspólnie z Wydziałem Organizacji Szkolenia i Dowodzenia.

Na sportowo Na sportowo Na sportowo Na sportowo
Na sportowo Na sportowo Na sportowo Na sportowo

autor: Sylwester Urbaniak

(15.11.13)