Dyscyplina w służbie to podstawa - 2013 - Szkoła Policji w Pile

Dyscyplina w służbie to podstawa

Data publikacji 10.09.2013

Dobiegła końca kolejna w tym roku edycja kursu specjalistycznego dla rzeczników dyscyplinarnych, na który skierowanych zostało 18 policjantów ...

Dyscyplina w służbie to podstawa Dobiegła końca kolejna w tym roku edycja kursu specjalistycznego dla rzeczników dyscyplinarnych, na który skierowanych zostało 18 policjantów z garnizonów stołecznego oraz lubuskiego, którzy pełnią lub będą pełnić funkcję rzeczników dyscyplinarnych. W trakcie szkolenia jego uczestnicy nabywali wiedzę i umiejętności niezbędne do prawidłowego prowadzenia postępowań dyscyplinarnych. Uczestnicy szkolenia mogli również skorzystać z wiedzy, występującej w charakterze koordynatora, podinsp. Katarzyny Salachny - Konstanciuk - eksperta Gabinetu Komendanta Głównego Policji.

autor: Tadeusz Niemira

(10.09.13)