By przesłuchanie było efektywne - 2013 - Szkoła Policji w Pile

By przesłuchanie było efektywne

Data publikacji 10.09.2013

Kolejny kurs specjalistyczny z zakresu taktyki i technik przesłuchań zakończyło 17 policjantek i policjantów służby kryminalnej z jednostek terenowych ...

By przesłuchanie było efektywne Kolejny kurs specjalistyczny z zakresu taktyki i technik przesłuchań zakończyło 17 policjantek i policjantów służby kryminalnej z jednostek terenowych Policji garnizonów dolnośląskiego, kujawsko - pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. W trakcie tego szkolenia jego uczestnicy uzyskali wiedzę i umiejętności z zakresu planowania i przygotowywania przesłuchań, nawiązywania kontaktu z przesłuchiwanym, prowadzenia rozmów, sposobów wykrywania wypowiedzi nieszczerych i prowadzenia przesłuchań. Szkolenie było również okazją do wymiany doświadczeń zawodowych wśród jego uczestników. W bieżącym roku zaplanowano przeprowadzenie w naszej szkole kilkanaście szkoleń z powyższego zakresu.

autor: Krzysztof Wróblewski

(10.09.13)