Sierpniowe spotkanie z samorządem

Data publikacji 06.08.2013

W sali odpraw odbyło się dziś spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły - komendantem insp. Jerzym Powieckim i zastępcą komendanta ...

Sierpniowe spotkanie z samorządem W sali odpraw odbyło się dziś spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły - komendantem insp. Jerzym Powieckim i zastępcą komendanta ds. dydaktycznych mł. insp. Piotrem Gacą. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządu oraz dowódcy plutonów poszczególnych kompanii.
Komendant omówił zasady pobytu słuchaczy w Szkole, w tym obowiązki i przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz, z uwagi na korzystną dla wypoczynku aurę, bezpiecznego zachowania się nad wodą w czasie wolnym. Następnie mł. insp. Piotr Gaca poinformował o zasadach korzystania z obiektów na terenie szkoły oraz o utrudnieniach związanych z budową hali sportowej i boiska. Na zakończenie spotkania insp. Jerzy Powiecki życzył, szczególnie nowo przybyłym do Szkoły, szybkiej adaptacji oraz satysfakcji z wykonywania nowych obowiązków.

Sierpniowe spotkanie z samorządem Sierpniowe spotkanie z samorządem Sierpniowe spotkanie z samorządem

autor: Wojciech Thiel

(06.08.13)

Powrót na górę strony