Prawa autorskie

Data publikacji 05.08.2013

Podrabianie akcesoriów do konsol to problem, z którym boryka się wiele osób, jacy padli ofiarą takiego oszustwa. Skuteczne działanie przeciwko takiemu ...

Prawa autorskie Podrabianie akcesoriów do konsol to problem, z którym boryka się wiele osób, jacy padli ofiarą takiego oszustwa. Skuteczne działanie przeciwko takiemu procederowi możliwe jest tylko wówczas, gdy osoby odpowiedzialne za ujawnianie tego rodzaju przestępstw będą posiadać wiedzę z zakresu metod podrabiania i wprowadzania do użytku tego rodzaju przedmiotów.
Grzegorz Surowców – specjalista ds. antypirackich z Fundacji Ochrony Twórczości Audiowizualnej (FOTA) przeprowadził szkolenie dla słuchaczy kursu zawodowego podstawowego, które poświęcone było powyższej tematyce. Jego głównymi tematami było: obchodzenie skutecznych technicznych zabezpieczeń w konsolach do gier firmy SONY Playstation, rozpoznawanie znaków towarowych oraz podrobionych akcesoriów firmy SONY Playstation oraz Straeming i Linking.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy, o czym świadczy liczba zadawanych prelegentowi pytań. Planowane są następne szkolenia z powyższego zakresu.

autor: Krzysztof Opaliński

(05.08.13)

Powrót na górę strony