Zawody pod egidą IPA - 2013 - Szkoła Policji w Pile

Zawody pod egidą IPA

Data publikacji 28.06.2013

Z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) Region Szkoła Policji w Pile, w ubiegłą sobotę na szkolnej strzelnicy garnizonowej odbyły się zawody ...

Zawody pod egidą IPA Z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) Region Szkoła Policji w Pile, w ubiegłą sobotę na szkolnej strzelnicy garnizonowej odbyły się zawody strzeleckie. Uczestniczyli w nich członkowie i sympatycy IPA, czyli funkcjonariusze ze Szkoły wraz ze swoimi rodzinami.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn w konkurencji strzelania z pistoletu kaliber 9 mm na odległość 25 metrów. Najlepszą zawodniczka wśród płci pięknej została Agnieszka Godlewska, która otrzymała puchar z rąk prezesa IPA Region SP w Pile podinsp. Jarosława Zientkowskiego. Drugie miejsce zajęła Anna Słomka, a na miejscu trzecim uplasowała się Alicja Aftyka. W kategorii panów laur zwycięstwa przypadł Adamowi Tymczyszynowi, drugi stopień podium zajął Jacek Dowejko, a trzecie miejsce wywalczył Tadeusz Niemira.

Nagrodzono również osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a które strzelały z wiatrówki. Najlepszym wśród nich okazał się Tomasz Koźmiński, następnie Konrad Kliber oraz Marek Perzyński.

Obsadę sędziowską i instruktorską zawodów stanowili członkowie zarządu nowo powstałego Pilskiego Klubu Strzeleckiego: Mirosław Malicki, Piotr Leśniewski oraz Paweł Leśniewski - wykładowca Zakładu Kryminalnego Szkoły.

Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA
Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA
Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA Zawody pod egidą IPA

autor: Anna Fons

(28.06.13)