Mundurowi na festynie rodzinnym

Data publikacji 26.06.2013

Wykładowcy Szkoły Policji w Pile, podinsp. Zbigniew Bogusz z Zakładu Prawa oraz podinsp. Leszek Koźmiński i asp. sztab. Paweł Leśniewski z Zakładu Kryminalnego ...

Mundurowi na festynie rodzinnym Wykładowcy Szkoły Policji w Pile, podinsp. Zbigniew Bogusz z Zakładu Prawa oraz podinsp. Leszek Koźmiński i asp. sztab. Paweł Leśniewski z Zakładu Kryminalnego, podczas festynu rodzinnego „Salezjanie dla Piły”, odbywającego się pod patronatem Prezydenta Miasta Piły z okazji 500-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Pile, przygotowali stoisko reprezentujące Policję. Wśród dzieci największą atrakcją cieszyła się pamiątkowa daktyloskopia i możliwość poznania tajników radiowozu. Młodzież i dorośli z zainteresowaniem poznawali zawartość walizki technika kryminalistyki, chętnie też zadawali pytania o szczegóły kryminalistycznego badania miejsca zdarzenia, w tym o sposoby ujawniania, zabezpieczenia i wykorzystywania śladów związanych ze zdarzeniem kryminalnym.
Wykładowcy współprzygotowali także pokaz możliwości ratowniczych straży pożarnej na miejscu wypadku komunikacyjnego oraz zabezpieczania miejsc tego typu zdarzeń.

Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym
Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym
Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym Mundurowi na festynie rodzinnym

autor: Marzena Brzozowska

(26.06.13)

Powrót na górę strony