Dając siebie, ratują innych - 2013 - Szkoła Policji w Pile

Dając siebie, ratują innych

Data publikacji 25.06.2013

Z inicjatywy szkolnego Samorządu Słuchaczy, została przeprowadzona akcja honorowego oddawania krwi, w której wzięli udział słuchacze.

Dając siebie, ratują innych Z inicjatywy szkolnego Samorządu Słuchaczy, została przeprowadzona akcja honorowego oddawania krwi, w której wzięli udział słuchacze. W ramach tej akcji 58 osób oddało prawie 26,1 litrów krwi (wśród nich było kilku dawców z rzadką grupa „A” Rh-).
W trakcie trwania akcji zebrano kilkadziesiąt sztuk tabliczek czekolady. Zebrane słodycze słuchacze przekazali podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy przy Centrum Charytatywno Opiekuńczym w Pile. Wizyta w Centrum była również wspaniałą okazją do zapoznania się z działalnością placówki dla nowej grupy słuchaczy.
Wszystkim honorowym dawcom krwi serdecznie dziękujemy.

Dając siebie, ratują innych Dając siebie, ratują innych Dając siebie, ratują innych Dając siebie, ratują innych

autor: Wojciech Thiel

(25.06.13)