Nowy numer Kwartalnika

Data publikacji 14.03.2013

Zapraszamy Państwa do lektury najnowszego, podwójnego, numeru Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego. Tradycyjnie już, zamieszczone w nim artykuły kierujemy ...

Nowy numer <i>Kwartalnika</i> Zapraszamy Państwa do lektury najnowszego, podwójnego, numeru Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego. Tradycyjnie już, zamieszczone w nim artykuły kierujemy przede wszystkim do policjantów służby kryminalnej i śledczej, ale nie tylko. Wśród dwunastu zamieszczonych w nim artykułów, ich autorzy w ciekawy i przejrzysty sposób przybliżyli kwestie związane m.in. z metodami i formami konwojowania i doprowadzania osób, etyką zawodową funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, mind mappingiem w procesie wykrywczym... Zamiast jednak zdradzać szczegóły, zachęcamy do lektury wspomnianego numeru w wersji elektronicznej (wersja tradycyjna dostępna jest w szkolnej czytelni).

Kierujemy do Państwa również propozycję publikowania własnych artykułów na łamach naszego czasopisma (kontakt e-mail: sektetariat@pila.szkolapolicji.gov.pl).

autor: Waldemar Hałuja

(14.03.13)

Powrót na górę strony