Warsztaty szkoleniowe w Poznaniu

Data publikacji 14.11.2012

W listopadzie br. na terenie obiektu szkoleniowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się warsztaty dotyczące doskonalenia ...

Warsztaty szkoleniowe w Poznaniu W listopadzie br. na terenie obiektu szkoleniowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się warsztaty dotyczące doskonalenia umiejętności prowadzenia i dokumentowania czynności operacyjno ? rozpoznawczych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na współpracę z osobowymi źródłami informacji oraz prowadzenia form pracy operacyjnej. Uczestnikami byli policjanci służby kryminalnej komendy wojewódzkiej, komend miejskich, powiatowych i komisariatów Policji z Poznania.
Organizatorem szkolenia było kierownictwo KWP w Poznaniu. Zajęcia prowadzili m.in. przedstawiciele Wydziału Kryminalnego, Sekcji Psychologów oraz Wydziału Wywiadu Kryminalnego KWP w Poznaniu, a także przedstawiciele Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile: podkom. Artur Mazur i asp. sztab. Janusz Trzyna.
Dodatkowo w ramach prowadzonego szkolenia funkcjonariusze ?operacyjni? mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności w zakresie zasad stosowania samoobrony oraz stosowania odpowiednich technik służących do zatrzymywania osób.

autor: : Marzena Brzozowska

(14.11.12)

Powrót na górę strony