Ze Środy i Żar

Data publikacji 29.10.2012

Szkołę odwiedzili uczniowie klas policyjnych z Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Zawodowych im. Hipolita Cegielskiego w Środzie Wielkopolskiej ...

Ze Środy i Żar Szkołę odwiedzili uczniowie klas policyjnych z Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Zawodowych im. Hipolita Cegielskiego w Środzie Wielkopolskiej oraz Technikum Informatycznego z Zespołu Szkół Budowlanych w Żorach.
Podczas wycieczki goście zobaczyli szkolną bibliotekę i czytelnię, aulę oraz galerię sztuki ?Akwarium? z jej zabytkowymi witrażami. Wysłuchali także wykładu dotyczącego historii Szkoły i dziejów jej budynku. Poszerzyli swoją wiedze o informacje dotyczące dystynkcji policyjnych oraz śladów, które można spotkać na miejscu zdarzenia. Młodzież obejrzała bazę dydaktyczną Szkoły, m.in. pomieszczenia oględzinowe, salę łączności, daktyloskopii i pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie zadawali wiele pytań dotyczących specyfiki pracy i służby naszej placówki, a także kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych.

Ze Środy i Żar Ze Środy i Żar Ze Środy i Żar Ze Środy i Żar

autor: Anna Fons

(29.10.12)

Powrót na górę strony