Doskonalenia zawodowego w Poznaniu ciąg dalszy

Data publikacji 19.10.2012

W październiku kontynuowany był, rozpoczęty w kwietniu tego roku, cyklu szkoleń dla policjantów służby kryminalnej, podległych KWP i KMP w Poznaniu ...

Doskonalenia zawodowego w Poznaniu ciąg dalszy W październiku kontynuowany był, rozpoczęty w kwietniu tego roku, cyklu szkoleń dla policjantów służby kryminalnej, podległych KWP i KMP w Poznaniu, wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze. Przedstawiciele Szkoły ? nauczyciele Zakładu Kryminalnego: podinsp. Wiesław Malowany, podkom. Artur Mazur oraz st. sierż. Romuald Cieciura ? razem z funkcjonariuszami KWP w Poznaniu prowadzili zajęcia dydaktyczne.
W ramach przedsięwzięcia policjanci nabywali wiedzę z zakresu metod i form pracy operacyjnej, ze szczególnym zwróceniem uwagi na wszelkie aspekty związane ze współpracą z osobowymi źródłami informacji. W trakcie szkolenia odbyły się zajęcia praktyczne, w formie symulacji, podczas których funkcjonariusze doskonalili umiejętności praktyczne prowadzenia rozmów ze źródłami informacji oraz poprawnego dokumentowania wykonania tych czynności.
Szkolenie spotkało się z dużym uznaniem uczestników oraz zostało pozytywnie ocenione przez ich przełożonych.
Kontynuacja wspólnej inicjatywy przewidziana jest w listopadzie i grudniu br.

autor: Marzena Brzozowska

(19.10.12)

Powrót na górę strony