System Poszukiwawczy Policji i terminale mobilne

Data publikacji 05.09.2012

Do rąk słuchaczy kursów podstawowych zawodowych, odbywających szkolenia w pilskiej Szkole Policji trafi wkrótce najnowsza pozycja z zakresu literatury zawodowej ...

System Poszukiwawczy Policji i terminale mobilne Do rąk słuchaczy kursów podstawowych zawodowych, odbywających szkolenia w pilskiej Szkole Policji trafi wkrótce najnowsza pozycja z zakresu literatury zawodowej pt. ?Wykorzystanie Systemu Poszukiwawczego Policji oraz terminali mobilnych do wykonywania sprawdzeń w systemach informatycznych?.
Publikacja jest dobrym uzupełnieniem wiadomości uzyskanych podczas zajęć z informatyki w trzecim bloku tematycznym o ww. tytule. Może być także materiałem pomocniczym i instruktażowym dla osób korzystających z KSIP z zakładki SPP oraz dokonujących sprawdzeń na terminalach przenośnych MTP (mobilnych terminalach przewoźnych) i MTN (mobilnych terminalach noszonych).
Autor publikacji, komisarz Paweł Holeksa ? wykładowca Zakładu Kryminalnego, w przejrzysty sposób zawarł, na pięćdziesięciu stronach, informacje dotyczące sposobu uruchomienia urządzenia i obsługi, dokonywania sprawdzeń w aplikacji SPP oraz PATROL, zawartości baz informatycznych, do których kierować można pytanie, funkcji przycisków nawigacyjnych oraz interpretowania otrzymanych wyników.

autor: Marzena Brzozowska

(05.09.12)

Powrót na górę strony