Gratulacje i podziękowania

Data publikacji 09.01.2012

Dziś w szkolnej sali odpraw odbyła się uroczystość, podczas której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył asp. szt. Janowi Nakielskiemu - specjaliście ...

Gratulacje i podziękowania Dziś w szkolnej sali odpraw odbyła się uroczystość, podczas której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył asp. szt. Janowi Nakielskiemu - specjaliście Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę, przyznany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Komendant złożył ponadto gratulacje funkcjonariuszom obchodzącym jubileusze 20-lecia służby w Policji: podinsp. Jolancie Curyło - starszemu wykładowcy Zakładu Prawa, podinsp. Zbigniewowi Boguszowi - wykładowcy Zakładu Prawa oraz kom. Arturowi Kulczakowi - młodszemu wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych.

Gratulacje i podziękowania Gratulacje od Komendanta przyjęło dziś także sześciu funkcjonariuszy awansowanych na wyższe stanowiska służbowe w pionie dydaktycznym: podinsp. Marek Ratajczak awansowany na stanowisko starszego wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych, kom. Marcin Bartol awansowany na stanowisko wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych, podkom. Marek Makowski awansowany na stanowisko wykładowcy Zakładu Kryminalnego oraz nadkom. Jacek Czechowski, nadkom. Arkadiusz Bajerski i nadkom. Arkadiusz Pawlak - awansowani na stanowisko wykładowcy Zakładu Prawa.

Na zakończenie uroczystości Komendant podziękował za służbę w pilskiej Szkole Policji podinsp. Piotrowi Ryżkowi, który od 1 grudnia będzie pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie.

Gratulacje i podziękowania Gratulacje i podziękowania Gratulacje i podziękowania Gratulacje i podziękowania
  Gratulacje i podziękowania Gratulacje i podziękowania  

autor: Grażyna Stasiewicz

(30.11.11)

Powrót na górę strony