KSIP (już) bez tajemnic

Data publikacji 09.01.2012

Współpraca Szkoły z Komendą Powiatową Policji w Pile trwa nieprzerwanie przez cały rok. Młodszy wykładowca Zakładu Kryminalnego Szkoły, kom. Paweł Holeksa ...

KSIP (już) bez tajemnic Współpraca Szkoły z Komendą Powiatową Policji w Pile trwa nieprzerwanie przez cały rok. Młodszy wykładowca Zakładu Kryminalnego Szkoły, kom. Paweł Holeksa przeprowadził szkolenie z zakresu Krajowego Systemu Informacyjnego Policji, w którym wzięli udział kierujących komórkami organizacyjnymi wspomnianej komendy.

Podczas zajęć, wykorzystując prezentowane przykłady z bazy danych, prowadzący omówił m.in. zasady sprawdzania osób, dokumentów, rzeczy, terminy wiążące policjanta do zarejestrowania danych. Ponadto zaprezentował przykłady najczęściej popełnianych błędów podczas rejestracji danych w systemie, a także znaczenie wybranych kryteriów dla utrzymania właściwej jakości danych. W końcowej części szkolenia kom. Holeksa przedstawił najnowsze zmiany wynikające z wprowadzenia nowych funkcji i aplikacji do KSIP.

autor: Marzena Brzozowska

(29.11.11)

Powrót na górę strony