Strzelcy na podium

Data publikacji 09.01.2012

Drużyna strzelecka Szkoły Policji w Pile wzięła udział w II Międzynarodowych Mistrzostwach Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji w Strzelaniu, które rozegrano w ...

Strzelcy na podium Drużyna strzelecka Szkoły Policji w Pile wzięła udział w II Międzynarodowych Mistrzostwach Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji w Strzelaniu, które rozegrano w słupskiej Szkole Policji. Naszą szkołę reprezentowali: kom. Adam Zieleniewski, asp. szt. Sławomir Jurczyński, asp. Arkadiusz Dębski, asp. Krzysztof Plombon.

Strzelcy na podium Zawody, w których wzięło udział 12 drużyn, rozgrywane były w dwóch konkurencjach: strzelaniu statycznym i strzelaniu sytuacyjnym. Start naszych reprezentantów zakończył się sukcesem w postaci trzeciego miejsca na podium. Wyprzedzili ich tylko zawodnicy Legionowskiego Towarzystwa Sportowego i oraz reprezentanci Szkoły Policji w Słupsku.

autor: Sylwester Urbaniak

(24.11.11)

Powrót na górę strony