Z Wysokiej i Piły

Data publikacji 09.01.2012

Listopadowa aura nie przeszkadza w tym, aby dowiadywać się czegoś nowego i odkrywać ciekawe miejsca na mapie naszego regionu. Dobrym przykładem, potwierdzającym ...

Z Wysokiej i Piły Listopadowa aura nie przeszkadza w tym, aby dowiadywać się czegoś nowego i odkrywać ciekawe miejsca na mapie naszego regionu. Dobrym przykładem, potwierdzającym te słowa, jest wizyta uczniów Szkoły Podstawowej w Wysokiej oraz członków Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkół nr 1 w Pile, których gościliśmy wczoraj.

Z Wysokiej i Piły Na gości czekały atrakcje - młodsi szczególnie dobrze bawili się (i uczyli) w sali pierwszej pomocy medycznej. Tam mieli okazję zobaczyć i sprawdzić, do czego wykorzystywane są kołnierze ortopedyczne, szyny próżniowe, temblaki z chusty trójkątnej. Poznali również sposób postępowania w przypadku znalezienia osoby nieprzytomnej i zasady prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Obie grupy zapoznały się także z historią budynku Szkoły, pracą polskiej Policji, poznały dystynkcje policyjne oraz odwiedziły szkolną strzelnicę i sale oględzinowe, gdzie wykonały pamiątkową daktyloskopię.

Z Wysokiej i Piły Z Wysokiej i Piły Z Wysokiej i Piły Z Wysokiej i Piły
  Z Wysokiej i Piły Z Wysokiej i Piły  

autor: Anna Fons

(22.11.11)

Powrót na górę strony