W pełnej gotowości - 2011 - Szkoła Policji w Pile

W pełnej gotowości

Data publikacji 09.01.2012

Około godz. 13.00 dyżurny Szkoły, wraz ze słuchaczem kursu podstawowego, jechali oznakowanym radiowozem do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

W pełnej gotowości Około godz. 13.00 dyżurny Szkoły, wraz ze słuchaczem kursu podstawowego, jechali oznakowanym radiowozem do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Na wiadukcie zatrzymała ich starsza kobieta, która poinformowała, że przed chwilą dwóch mężczyzn ukradło jej pieniądze. Pokrzywdzona dokładnie opisała sprawców rozboju oraz wskazała kierunek, w którym się oddalili. Funkcjonariusze ze Szkoły podjęli pościg, w wyniku którego obaj sprawcy zostali ujęci i po potwierdzeniu ich tożsamości przez pokrzywdzoną, przekazani patrolowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

autor: Anna Fons

(09.11.11)