Narkotyki i dopalacze - 2011 - Szkoła Policji w Pile

Narkotyki i dopalacze

Data publikacji 07.11.2011

Po zeszłotygodniowym spotkaniu z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pile, w tym tygodniu młodzi policjanci mieli okazję wysłuchać ...

Narkotyki i dopalacze Po zeszłotygodniowym spotkaniu z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pile, w tym tygodniu młodzi policjanci mieli okazję wysłuchać wystąpienia poświęconego narkotykom i dopalaczom, poprowadzonego przez starszego wykładowcę Zakładu Kryminalnego Szkoły podinsp. Jarosława Zientkowskiego.

Podinsp. Zientkowski zapoznał przybyłych z aktualną sytuacją prawno-społeczną związaną ze środkami odurzającymi, substancjami psychotropowymi i dopalaczami, przedstawił m.in podział narkotyków i dopalaczy. Zostały omówione praktyczne aspekty zjawiska narkomanii, z którymi młodzi policjanci z pewnością spotkają się podczas służby w jednostkach. Wystąpienie zilustrowane było ciekawymi prezentacjami multimedialnymi oraz fragmentami filmów z oględzin miejsc produkcji narkotyków.

autor: Anna Fons

(04.11.11)