Porozumienie z WSUS

Data publikacji 07.11.2011

Podpisane w miniony piątek porozumienie pomiędzy Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych w Poznaniu a Szkołą Policji w Pile otwiera przed obu ...

Porozumienie z WSUS Podpisane w miniony piątek porozumienie pomiędzy Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych w Poznaniu a Szkołą Policji w Pile otwiera przed obu podmiotami nowe możliwości w zakresie podnoszenia kwalifikacji kadry nauczającej, wspólnej realizacji przedsięwzięć naukowych i dydaktycznych oraz transferu wiedzy i doświadczeń.

Porozumienie z WSUS Końcowym efektem współpracy będzie podniesienie poziomu realizacji szkolenia oraz rozwój zawodowy wykładowców obu uczelni.

Uroczystość, w której udział wzięli Rektor WSUS prof. dr hab. Michał Iwaszkiewicz i  Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, odbyła się w siedzibie Teatru Polskiego w Poznaniu.

Porozumienie z WSUS Po podpisaniu porozumienia, delegacja Szkoły wzięła udział w inauguracji roku akademickiego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in.: poseł na Sejm RP pani Krystyna Łybacka, Dyrektor Biura Spraw Wewnętrznych KGP insp. Lech Biernat, Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Krzysztof Jarosz, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Wojciech Ołdyński.

Porozumienie z WSUS Porozumienie z WSUS Porozumienie z WSUS Porozumienie z WSUS

autor: Anna Fons

(26.09.11)

Powrót na górę strony