Warsztaty w KPP w Pile - 2011 - Szkoła Policji w Pile

Warsztaty w KPP w Pile

Data publikacji 07.11.2011

Policjanci z pionu kryminalnego pilskiej komendy powiatowej doskonalili przez kilka ostatnich dni swoje umiejętności w zakresie prowadzenia i dokumentowania ...

Warsztaty w KPP w Pile Policjanci z pionu kryminalnego pilskiej komendy powiatowej doskonalili przez kilka ostatnich dni swoje umiejętności w zakresie prowadzenia i dokumentowania czynności operacyjno-rozpoznawczych, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z osobowymi źródłami informacji. Prowadzący warsztaty, młodszy wykładowca Zakładu Kryminalnego Szkoły podkom. Marek Makowski, wspólnie z uczestnikami analizował przykładowe sytuacje z zakresu pracy operacyjnej.

Wspomniana forma doskonalenia zawodowego jest efektem współpracy Szkoły z Komendą Powiatową Policji w Pile w zakresie podnoszenia jakości pracy i wymiany doświadczeń.

autor: Anna Fons

(23.09.11)