Pozostanie w naszej pamięci - 2011 - Szkoła Policji w Pile

Pozostanie w naszej pamięci

Data publikacji 07.11.2011

Z głębokim żalem pożegnaliśmy wczoraj sierż. sztab. Roberta Grabińskiego - funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Pozostanie w naszej pamięci Z głębokim żalem pożegnaliśmy wczoraj sierż. sztab. Roberta Grabińskiego - funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile. Zginął w wypadku podczas pełnienia obowiązków służbowych. Miał 31 lat. W uroczystościach pogrzebowych, oprócz bliskich, uczestniczyli m.in. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Romuald Głowacki, Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Beata Różniak-Krzeszewska, policjanci z pionu ruchu drogowego Komendy Głównej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, poznańskiej Komendy Miejskiej Policji oraz Komendy Powiatowej Policji w Pile. Ceremonii towarzyszyła kompania honorowa z KWP w Poznaniu oraz Orkiestra Reprezentacyjna Policji z Komendy Stołecznej Policji. Naszą Szkołę reprezentowali Zastępca Komendanta insp. Witold St. Majchrowicz, kadra, pracownicy i poczet sztandarowy. Minutą ciszy i przerwaniem zajęć uczcili pamięć po zmarłym policjancie także słuchacze Szkoły.

Pozostanie w naszej pamięci Pozostanie w naszej pamięci Pozostanie w naszej pamięci

autor: Anna Fons

(01.07.11)