Wspólnie ze strażnikami - 2011 - Szkoła Policji w Pile

Wspólnie ze strażnikami

Data publikacji 07.11.2011

Dziś kończymy cykl doskonalenia zawodowego dla strażników Państwowej Straży Łowieckiej. O dziesięcioletniej więzi, łączącej Szkołę Policji w Pile z wielkopolską PSŁ ...

Wspólnie ze strażnikami Dziś kończymy cykl doskonalenia zawodowego dla strażników Państwowej Straży Łowieckiej. O dziesięcioletniej więzi, łączącej Szkołę Policji w Pile z wielkopolską PSŁ pisaliśmy przy okazji jej jubileuszu. Tegoroczna edycja objęła zajęcia z zakresu oględzin miejsca zdarzenia oraz ich dokumentowania, ujawniania i zabezpieczania śladów oraz ich procesowego dokumentowania, występowania w sądzie w charakterze oskarżycieli publicznych i posiłkowych w sprawach o przestępstwa i wykroczenia, a także doskonalenie umiejętności strzeleckich, realizowane dla 14 strażników.

Wspólnie ze strażnikami Wspólnie ze strażnikami

autor: Artur Godlewski

(22.06.11)