Bajki opowiadasz... ? raz jeszcze - 2011 - Szkoła Policji w Pile

Bajki opowiadasz... ? raz jeszcze

Data publikacji 07.11.2011

W ramach jubileuszowego ?X Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom?, wiersze i bajki swojego autorstwa przeczytał podkom. Marek Makowski ...

Bajki opowiadasz... ? raz jeszcze W ramach jubileuszowego ?X Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom?, wiersze i bajki swojego autorstwa przeczytał podkom. Marek Makowski ? młodszy wykładowca Zakładu Kryminalnego Szkoły. W spotkaniu zorganizowanym w Oddziale dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile uczestniczyły dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno ? Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Pile.

Była to kolejna inicjatywa tego typu. W październiku ubiegłego roku podkom. Makowski był gościem ?Rodzinnego popołudnia z misiem?, dzisiejsze spotkanie adresowane było do dzieci starszych. Policjant, poza zaprezentowaniem swoich utworów, opowiedział dzieciom o codziennej pracy Policji. Nie zabrakło wspólnego oglądania teledysku poświęconego akcji ?Cała Polska Czyta Dzieciom?, wpisu do kroniki i pamiątkowej daktyloskopii.

Bajki opowiadasz... ? raz jeszcze Bajki opowiadasz... ? raz jeszcze Bajki opowiadasz... ? raz jeszcze Bajki opowiadasz... ? raz jeszcze

autor: Anna Fons

(07.06.11)