Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - 2011 - Szkoła Policji w Pile

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Data publikacji 07.11.2011

Przedstawiciele słuchaczy i kadry Szkoły wzięli udział w miniony piątek w pikniku zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile z ...

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Przedstawiciele słuchaczy i kadry Szkoły wzięli udział w miniony piątek w pikniku zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Piknik odbył się na terenie przylegającym do pilskiego aquaparku.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Tradycją jest już, że na takich spotkaniach prezentujemy stoisko o tematyce kryminalistycznej, które co roku cieszy się dużym zainteresowaniem młodszych i starszych mieszkańców miasta. Dzięki temu wiele osób ma możliwość poznać niektóre aspekty pracy Policji, a także wykonać pamiątkową daktyloskopię.

Cieszymy się, że mamy kolejna grupę zaangażowanych i oddanych wolontariuszy, którzy będą kontynuować chlubne dzieło swoich poprzedników. Piknik to kolejna cegiełka nawiązująca do dotychczasowej wieloletniej współpracy Szkoły z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Dzień Rodzicielstwa Zastępczego
  Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Dzień Rodzicielstwa Zastępczego  

autor: Wojciech Thiel

(03.06.11)