W ten wyjątkowy czas

Data publikacji 06.06.2011

W natłoku codziennych obowiązków warto znaleźć chwilę, aby zatrzymać się i porozmawiać. Sprzyja temu szczególnie czas Świąt Bożego Narodzenia.

W ten wyjątkowy czas W natłoku codziennych obowiązków warto znaleźć chwilę, aby zatrzymać się i porozmawiać. Sprzyja temu szczególnie czas Świąt Bożego Narodzenia.

W ten wyjątkowy czas Wczoraj odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, jego zastępcy, kadra oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Starosta Pilski Mirosław Mantaj, I Zastępca Prezydenta Piły - Krzysztof Szewc, Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Pile - ppłk Tomasz Cieślak i pan Henryk Dytko - Prezes Zarządu Poszukiwania Nafty i Gazu ?Nafta? Sp. z o.o. w Pile. Nie zabrakło także przedstawicieli związków zawodowych i emerytów policyjnych.

W ten wyjątkowy czas Podczas spotkania kapelan Szkoły, ks. dr Władysław Nowicki, odczytał fragment ewangelii św. Łukasza i powiedział kilka słów dotyczących obchodów tych najpiękniejszych ze świąt. Następnie przy dźwiękach bożonarodzeniowych kolęd wszyscy obecni złożyli sobie serdeczne życzenia i podzielili się opłatkiem.

Życzmy, by w ten wyjątkowy czas, spełniały się wszystkie zamierzenia i najskrytsze plany, a Nowy Rok przyniósł wiele pomyślności i szczęścia.

W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas
W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas

autor: Anna Fons

(23.12.10)

Powrót na górę strony