Szkolimy funkcjonariuszy Służby Celnej

Data publikacji 06.06.2011

Wczoraj zakończyliśmy szkolenie na kursie podwyższającym kompetencje funkcjonariuszy Służby Celnej w zakresie bezpiecznego, sprawnego i skutecznego ...

Szkolimy funkcjonariuszy Służby Celnej Wczoraj zakończyliśmy szkolenie na kursie podwyższającym kompetencje funkcjonariuszy Służby Celnej w zakresie bezpiecznego, sprawnego i skutecznego posługiwania się bronią palną w różnych sytuacjach i warunkach. Przez prawie dwa tygodnie wykładowcy szkolenia strzeleckiego (oprócz nich także wykładowcy prewencji, pierwszej pomocy i psycholog) przygotowywali 20 funkcjonariuszy wspomnianej służby do zgodnych z prawem zachowań w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych realiów użycia broni palnej. Program szkolenia obejmował strzelania z broni krótkiej (przygotowawcze, statyczne, szybkie, dynamiczne, sytuacyjne) oraz strzelania z broni gładkolufowej. Dziś natomiast kurs rozpoczęła kolejna, 20-osobowa, grupa celników, których szkolenie zakończymy tuż przed końcem roku.

Szkolimy funkcjonariuszy Służby Celnej Szkolimy funkcjonariuszy Służby Celnej Szkolimy funkcjonariuszy Służby Celnej Szkolimy funkcjonariuszy Służby Celnej

autor: Sylwester Urbaniak

(16.12.10)

Powrót na górę strony