20 lat minęło - 2010 - Szkoła Policji w Pile

20 lat minęło

Data publikacji 06.06.2011

Dom, praca, sukcesy, porażki, ciągły pęd naprzód bez oglądania się za siebie. Tak mijają lata, przynosząc kolejne zmiany. Nim każdy z nas się obejrzy, ...

20 lat minęło Dom, praca, sukcesy, porażki, ciągły pęd naprzód bez oglądania się za siebie. Tak mijają lata, przynosząc kolejne zmiany. Nim każdy z nas się obejrzy, okazuje się, że ten wyścig trwa już dużą część naszego życia, a pochłonięci przez machinę czasu, mówimy ze zdziwieniem: to już tyle lat minęło?

20 lat minęło Dzisiejsza uroczystość, która odbyła się w szkolnej sali odpraw, została wywołana zamknięciem pewnego okresu w życiu zawodowym naszych jubilatów. W jej trakcie uczczono jubileusze 20-lecia służby w Policji, obchodzone przez: nadkom. Adama Tymczyszyna ? dowódcę kompanii Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia, kom. Arkadiusza Pawlaka ? młodszego wykładowcę Zakładu Prawa, asp. szt. Romana Laszuka ? asystenta Sekcji Ochrony Informacji Niejawnych oraz asp. szt. Dariusza Piekuta ? asystenta Wydziału Zaopatrzenia.

Wraz z pamiątkowymi dyplomami, które policjanci otrzymali z rąk Komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego, jubilaci usłyszeli słowa podziękowań za długie lata służby i pracy, a także życzenia zdrowia i wielu sił w realizacji swych dążeń oraz życiowych i zawodowych planów. Niech zdobyty dotychczas bagaż doświadczeń zawodowych pozwoli naszym jubilatom z optymizmem patrzeć w przyszłość i napędza ich do wypełniania podjętej 20 lat temu misji.

20 lat minęło 20 lat minęło 20 lat minęło

autor: Agnieszka Kozłowska

(01.12.10)